آخرین مقالات

بهترین و جدیدترین تکنولوژی روز دنیا

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک برای ساختمان هایی که میزان ترافیک ورودی و خروجی در آنجا زیاد می باشد مانند بیمارستانها، ادارات و غیره بسیار موثر و مفید می باشد.حتی در مکانهای خصوصی مانند خانه سالمندان که افراد توانایی باز کردن درب را ندارند یا برایشان سخت می باشد هم میتوان استفاده کرد.
درب اتوماتیک انواع مختلفی دارد که در این مقاله قصد داریم انواع آن را معرفی نماییم.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای :

  • درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ ( کشوئی )
  • درب اتوماتیک شیشه ای گردان
  • درب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ
  • درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی
  • درب اتوماتیک شیشه ای نیم گرد

 

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ ( کشوئی )

یکی از درب های بسیار متداول است که در دو نوع تک لت و یا دو لت موجود می باشد. این درب ها معمولا در مکانهای پر تردد مانند بانک ها، ادارات، سازمانها و هتل ها مورد استفاده قرار می گیرد.

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ

درب اتوماتیک شیشه ای گردان

درب اتوماتیک شیشه ای گردان نیز با توجه به ساختار و عملکرد، مصارف ختصی نسبت به درب های دیگر دارد این درب دارای لت های به هم چسبیده که به صورت ۳۶۰ درجه در حال چرخش هستند می باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای گردان

درب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ ( Folding )

این درب دارای لت های به هم چسبیده ای می باشد که به صورت آکار وثونی باز و بسته می شوند. این درب با توجه به ساختار و عملکردی که دارد می توان آن را برای مکانهایی که دارای فضای محدود می باشند بکار برد.

درب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

عملکرد این درب مانند درب اسلایدتیک می باشد با این تفاوت که با توجه به فضای بیشتری که در مکان وجود دارد از تعداد لت های بیشتری می توان استفاده کرد که لت ها بصورت کشویی روی هم حرکت می کنند و در نتیجه می توان مقدار باز شوی بیشتری دارد. این درب برای مکان هایی که فضای بیشتری وجود دارد مانند فروشگاه ها و پاساژهای بزرگ استفاده می شود.

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

درب اتوماتیک شیشه ای نیم گرد

این نوع درب دارای نبشه و فریم هایی که بصورت منحنی در آمده بر روی اپراتور سوار می شود که با توجه به ساختار منحنی فریم و شیشه نمای زیبایی دارد.

درب اتوماتیک شیشه ای نیم گرد

 

 

آرون در با تنوع در کیفیت بسیار بالایی که درب های اتوماتیک شیشه ای وجود دارد می تواند بهترین را برای انتخاب شما فراهم نماید.

 

ارسال دیدگاه

*

code