آخرین مقالات

بهترین و جدیدترین تکنولوژی روز دنیا

مکانیزم درب اتوماتیک شیشه ای

درب های اتوماتیک شیشه ای یکی از بهترین اختراعات مدرن می باشند، همه ما تجربه استفاده از درب های اتوماتیک را داریم، زمانیکه می خواهیم از آنها عبور کنیم بطرز شگفت آوری و بدون نیاز به کنترل ما باز و بسته می شوند. ساختار درب های اتوماتیک شیشه ای به نحوی است که ورود و دسترسی را از طریق فن آوری های خودکار(اتوماتیک) محدود کنند.

مکانیزم باز و بسته شدن درب اتوماتیک شیشه ای به چه صورت است؟

  • سنسورهای حرکتی یا نوری به یک درایو الکترونیکی که مکانیزم باز و بسته شدن را کنترل می کنند مجهز می باشند. این سیستم از طریق چرخ دنده یا یک درایو کمکی به پنل ها درب اتوماتیک متصل شده است.دربهای اتوماتیک شیشه ای کشویی با استفاده از غلطکی که بصورت سراسری به درب متصل است به درب اجازه می دهد بصورت اسلایدی باز و بسته شود.
  • برخی دیگر از دربها که در بهای کنترلی نام دارند بوسیله انسان باز و بسته می شوند این نوع دربها با استفاده از کنترل توسط انسان باز و بسته می شوند. در بهای گاراژها از این نوع درب ها هستند. وقتی درب سیگنال درست را از راه دور دریافت می کند باز می شود این سیگنالها باید در یک فرکانس خاص تنظیم شوند .

 

درب اتوماتیک شیشه ای نصب راحتی دارد. شرکت آرون در با استفاده از نیروی متخصص بهترین خدمات را برای مشتریان عزیز فراهم می کند.

ارسال دیدگاه

*

code