درب شیشه ای اتوماتیک
درب اتوماتیک شیشه ای به بهره گیری از دانش روز یکی از بهترین تولیدات در حوزه درب های اتوماتیک به شمار می آید این نوع درب ها بیشتر در بیمارستان ها، بانک ها، فروشگاه ها و غیره استفاده می شود.این درب ها علاوه بر امنیت بالا و صرفه جویی در انرژی مقاومت بالا در مواقع اضطراری و قطع شدن برق مجهز به برق اضطراری هستند.
درب سکشنال (زیرسقفی)
درب های سکشنال جدیدترین و مدرن ترین درب اتوماتیک حال حاضر در بازا ایران و جهان می باشد که هم از نظر کیفیت و هم از نظر زیبایی بهترین انتخاب جهت اتوماسیون درب ورودی ساختمان به شمار می آید. از مزایا و قابلیت چشم گیر این درب حفظ امنیت تردد عابرین پیاده و توقف خودرو زیر درب، ضد نفوذ، به منظور جلوگیری از ورودی سارقین، مقاومت پنل و یراق آلات در برابر فرسایش و انواع آب و هوای و زیبایی ظاهری، متفاوت و هماهنگ با نمای ساختمان حرکت بی صدا، سرعت بالا و تردد نامحدود، ساده ترین سیستم دستی می باشد.
جک های پارکینگی
جک های پارکینگی شامل الکترومکانیک، هیدرولیک که عامل اصلی انتخاب نوع درب (وزن و عرض) تردد روزانه می باشد.

الکترومکانیک : مجرای درب دو لنگه و تک لنگه ساختمانهای که دارای واحد کم و تردد پایین استفاده می شود. این نوع جک تا وزن ۴۰۰ کیلوگرم برای هر لنگه با زاویه بازشو ۱۲۰ دجه امکان تنظیم پارامترهای هر لنگه، قابلیت تغییر ساعت حرکت جک ها، قابلیت نصب چشم دوم برای امنیت بیشتر مجهز به رله کلید لامپ برای روشن کردن لامپ پارکینگ دارد.

هیدرولیک : برای درب دو لنگه و تک لنگه ساختمان ها و برجها که دارای تردد زیاد و اماکن صنعتی استفاده می شود. این نوع جک ها تا وزن ۷۰۰ کیلوگرم برای هر لنگه با زاویه بازشو ۱۲۰ درجه، مناسب درب عرض هر لنگه ۴ متر با تردد نامحدود را داراست.
کرکره برقی
برای پارکینگ های که معمولا دارای فضای کم برای پارک ماشین می باشد مناسب است. امنیت و سرعت حرف اول را در کرکره اتوماتیک می زند، این کرکره ها از تیغه های مستحکم و مقاومی استفاده می کند که میتوان آن را در رنگ های مختلفی سفارش داد

شرکت آرون در اماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز در شهرستان می باشد